УПАТСТВО ЗА ЕЛЕКТРОНСКО ПЛАЌАЊЕ НА СМЕТКИ ЗА ВОДА И ЗА СМЕТ

Објавено на: 24.04.2020 - 13:08

Почитувани!

Ве известуваме дека преку електронско банкарство во Вашите матични банки, сметките за вода и сметките за смет можете да ги платите електронски на следниот начин:

ПРЕВЗЕМИ УПАТСТВО ТУКА (Download as PDF)

Остави коментар

Податоците од ова поле нема да бидат никаде јавно објавени.
  • Адресите на web страниците и e-mail адресите автоматски се претвораат во линкови.
  • Автоматско додавање на нов ред.
  • You may use [swf file="song.mp3"] to display Flash files inline

Повеќе информации во врска со опциите за форматирање

Image CAPTCHA
Внесете ги карактерите прикажани на сликата.

Следете не на...

Find Општина Илинден on TwitterFind Општина Илинден on FacebookFind Општина Илинден on YouTube

пребарување

Видео

„Најдобриот работник“ во Општина Илинден
ilinden.gov.mk © 2013