„Најдобриот работник“

Објавено на: 27.01.2020 - 12:46

 
Општина Илинден беше домаќин на популарната емисија „Најдобриот работник“ која што се емитува на Телевизија Алфа.

Целата емисија посветена на Изборот на најдобар работник меѓу вработените во Општина Илинден можете да ја погледнете на следниот линк: https://www.youtube.com/watch?v=Up8gnRtXoe8

Остави коментар

Податоците од ова поле нема да бидат никаде јавно објавени.
  • Адресите на web страниците и e-mail адресите автоматски се претвораат во линкови.
  • Автоматско додавање на нов ред.
  • You may use [swf file="song.mp3"] to display Flash files inline

Повеќе информации во врска со опциите за форматирање

Image CAPTCHA
Внесете ги карактерите прикажани на сликата.

Следете не на...

Find Општина Илинден on TwitterFind Општина Илинден on FacebookFind Општина Илинден on YouTube

пребарување

Видео

„Најдобриот работник“ во Општина Илинден
ilinden.gov.mk © 2013