Извештај за работењето на Општина Илинден во 2019 година - ПРЕДИЗВИЦИТЕ НА ЛОКАЛНАТА САМОУПРАВА

Објавено на: 07.02.2020 - 23:08

Извештај за работењето на Општина Илинден во 2019 година

ПРЕДИЗВИЦИТЕ НА ЛОКАЛНАТА САМОУПРАВА

 
КЛИКАЈ ТУКА - PDF
КЛИКАЈ ТУКА - електронско издание

Остави коментар

Податоците од ова поле нема да бидат никаде јавно објавени.
  • Адресите на web страниците и e-mail адресите автоматски се претвораат во линкови.
  • Автоматско додавање на нов ред.
  • You may use [swf file="song.mp3"] to display Flash files inline

Повеќе информации во врска со опциите за форматирање

Image CAPTCHA
Внесете ги карактерите прикажани на сликата.

Следете не на...

Find Општина Илинден on TwitterFind Општина Илинден on FacebookFind Општина Илинден on YouTube

пребарување

Видео

„Најдобриот работник“ во Општина Илинден
ilinden.gov.mk © 2013