Отчет на Градоначалникот Жика Стојановски за работењето на Општина Илинден во 2020 година

Објавено на: 09.02.2021 - 21:29

Почитувани сограѓани, 

Доследно на претходните години, ви го презентираме извештајот за работењето на општина Илинден за 2020 година. 

Во прилог ви го доставуваме отчетот на градоначалникот Жика Стојановски за работењето на Општина Илинден во 2020,

со наслов „Резултати. Развој. Инвестираме во Иднината“ - ЛИНК.

Отчет - АРХИВА

Остави коментар

Податоците од ова поле нема да бидат никаде јавно објавени.
  • Адресите на web страниците и e-mail адресите автоматски се претвораат во линкови.
  • Автоматско додавање на нов ред.
  • You may use [swf file="song.mp3"] to display Flash files inline

Повеќе информации во врска со опциите за форматирање

Image CAPTCHA
Внесете ги карактерите прикажани на сликата.

Следете не на...

Find Општина Илинден on TwitterFind Општина Илинден on FacebookFind Општина Илинден on YouTube

пребарување

Видео

„Најдобриот работник“ во Општина Илинден
ilinden.gov.mk © 2013